Zamówienia / sprzedaż

Zamówienia na sadzonki w multiplatach przyjmujemy od stycznia każdego roku aż do wyczerpania możliwości produkcyjnych. Istnieje również możliwość zakupu sadzonek bez wcześnieszej rezerwacji ale tylko z aktualnej listy dostępnych sadzonek..Zamówienia realizowane są według kolejności wpływu i bieżącej dostępności roślin.

Realizacja zamówienia następuje po pisemnym potwierdzeniu, ustaleniu terminu odbioru oraz formy płatności.

Istnieje ryzyko nie wykonania zamówienia mimo potwierdzenia z przyczyn niezależnych od nas ( np:suszy, porażenia szkodnikami, chorobami, wymarznięcia).

Podane ceny są cenami hurtowymi netto. Cena hurtowa przy zakupie sadzonek w multiplacie zaczyna się przy zakupie od 1000 szt sadzonek. Ilość 1 tys szt stanowi łączną ilość zakupionych roślin, nie musi być to 1 odmiana/gatunek.

Wystawiamy faktury vat , do ceny netto doliczane jest 8% podatku vat.

Realizujemy sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem kuriera DPD. Koszty wysyłki są ustalane indywidualnie w zależności od ilości zamówionych roślin oraz formy płatności tj przelew lub pobranie.

Przesyłki paletowe wysyłane są za pośrednictwem firmy DHL lub mogą być zrealizowane transportem własnym. Koszty transportu są ustalane indywidualnie.

Zamówienia przyjmujemy :

  • drogą elektroniczną na adres twojekrzewy@wp.pl
  • telefonicznie: 730 505 630, 605-366-343
  • lub przez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce kontakt

Uwaga!

Sadzonki w multiplatach wymagają wcześniejszego przygotowania do sprzedaży i nie są sprzedawane „od ręki” bez wcześniejszego ich zamówienia.